GRATIS VERZENDING

voor Nederland én België

Ma - Vr voor 19.00 besteld

dezelfde dag verzonden

Meer dan 1500 titels

uit voorraad leverbaar.

Onze beoordelingen

Age of Wonders: Planetfall
BGG Rating
7.0
Taal
Engels
Aantal spelers
2 tot 6 spelers
Speelduur
15 tot 45 minuten
Leeftijd
12+
Moeilijkheidsgraad
Gangbaar
Spelmechanismen
End Game Bonuses, Income, Open Drafting, Set Collection, Turn Order: Stat-Based, Variable Player Powers, Worker Placement

Age of Wonders: Planetfall

BGG Rating
7.0
Taal
Engels
Aantal spelers
2 tot 6 spelers
Speelduur
15 tot 45 minuten
Leeftijd
12+
Moeilijkheidsgraad
Gangbaar
BGGID
€ 50,88
Op voorraad - Vandaag Verzonden
Het glorieuze tijdperk van de Sterrenunie is voorbij. Een poging om via zwaartekrachtbommen nieuwe werelden te ontdekken, resulteerde in de Ineenstorting, waardoor vele planeten geïsoleerd raakten van het resterende Rijk.

In Age of Wonders: Planetfall sta je aan het hoofd van één van de zes overlevende facties, die de eens verlaten delen van de Sterrenunie verkennen. Jouw expeditie zal zeven planeten doorkruisen op zoek naar waardevolle grondstoffen en technologie, vijandige eenheden bestrijden en landmarks innemen. Zal jij in staat zijn een nieuwe wereld te scheppen uit de fragmenten van het oude Rijk?

Age of Wonders: Planetfall speelt zich af over zeven ronden, waarbij elke ronde een nieuwe planeet wordt verkend. Elke speler mag op elke planeet twee ontdekkingen doen. Door eenheden te verslaan, technologie te bestuderen, landmarks te claimen en operaties uit te voeren op die planeten, verzamelen de spelers Empire-punten. Aan het einde van het spel scoren spelers Empire-punten voor het voldoen aan bepaalde voorwaarden op een specifiek doelblad. De speler met de meeste Empire-punten wint.

Tijdens deze expeditie ben jij niet alleen een ontdekkingsreiziger, maar ook een hersteller van verloren beschavingen. Terwijl je de mysteries van de Sterrenunie ontrafelt, bouw je een nieuw tijdperk in de Age of Wonders: Planetfall.
Spelmechanismen
End Game Bonuses, Income, Open Drafting, Set Collection, Turn Order: Stat-Based, Variable Player Powers, Worker Placement
Designer
Stepan Opalev
We vonden ook deze andere titels die wel eens in de smaak kunnen vallen!