Spellenvariant.nl maakt gebruik van cookies om de website correct te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om u te voorzien toepasselijke advertenties. Door gebruik te blijven maken van onze website ga je akkoord met het plaatsen van cookies. Voor meer informatie zie onze privacy verklaring.
- Taal
- Engels
- Aantal spelers
- 2 tot 5 spelers
- Speelduur
- 90 minuten
- Leeftijd
- 14+
- Moeilijkheidsgraad
- In balans
- Spelmechanismen
- Area Majority / Influence, Auction/Bidding, Dice Rolling, Hand Management, Open Drafting, Take That, Worker Placement
- Taal
- Engels
- Aantal spelers
- 2 tot 5 spelers
- Speelduur
- 90 minuten
- Leeftijd
- 14+
- Moeilijkheidsgraad
- In balans
- BGGID
In Court of the Dead, is iedereen dood en bevindt zich in de onderwereld. Het is tijd om je bij de facties van Bone, Flesh en Spirit te voegen terwijl ze werken om het doel van de Onderwereld te bereiken: genoeg krachten verzamelen om het tegen de celestials van Hemel en Hel op te nemen om hun onophoudelijke oorlog te beëindigen. Als de spelers diplomatiek werken in Court of the Dead: Mourners Call en het evenwicht te bewaren, kunnen ze ervoor zorgen dat de onderwereld lang genoeg overleeft om ook hun collectieve en verborgen individuele doelen te voltooien. De speler die het beste bijdraagt aan deze doelen, verdient de gunst van de Dood en een plaats onder de elite van de Onderwereld.
Je zult als Mourner je invloed strategisch moeten manipuleren binnen deze facties, hun bolwerken en gilden, en binnen het Hof van de Doden als je je doelen wilt bereiken. Maar pas op: de kracht binnen sterfelijke zielen - bekend als Etherea - is een gevaarlijke substantie. Gebruik het zorgeloos en je riskeert een beroep te doen op de Dreadsgrip - een destructieve kracht binnen elke Mourner die alles vernietigd wat hij aanraakt, inclusief zijn voormalige meester. Niet voldoen aan de oorlogsbehoeften van de celestials, of het triggeren van de Dreadsgrip, heeft ernstige gevolgen voor alle Mourners. Ben je sterk genoeg om je eigen ambities te bereiken en de voorvechter te zijn voor de verenigende kracht in Court of the Dead: Mourners Call.
- Spelmechanismen
- Area Majority / Influence, Auction/Bidding, Dice Rolling, Hand Management, Open Drafting, Take That, Worker Placement
- Designer
- Patrick Marino